O MNIE

Jak już wspomniałem mam na imię Damian i jestem trenerem personalnym oraz trenerem przygotowania fizycznego, chociaż wolę się przedstawiać po prostu jako Trener Damian, gdyż tych specjalizacji można by jeszcze kilka wyróżnić. W branży fitness pracuje od 7 lat. Przechodząc przez każdy stopień rozwoju osobistego w mojej karierze zawodowej (od metamorfozy z otyłego dziecka po pracownika recepcji klubu fitness, instruktora zajęć grupowych, trenera personalnego dochodząc do trenera przygotowania fizycznego i medycznego) zdobyłem ogromne doświadczenie i wiedzę popartą dyplomami. W obszarze treningu i dbałości o zdrowie ciężko jest ukierunkować się na jedną specjalizacje, ponieważ temat jest bardzo obszerny.

Misja zawodowa

Moją misją jest poprawa sprawności fizycznej, czytaj zwiększenie siły, mocy, wytrzymałości, wydolności, gibkości itd. chce by ludzie poruszali się bez bólu, dyskomfortu i ograniczeń, a praca, którą wykonują na treningu podniosła ich poziom mentalny w strefie zawodowej i życiu codziennym. Wiem, że dzięki temu każdy nas sprosta wymaganiom życiowym i sportowym. Podsumowując bądź silny, sprawny i pewny siebie.

W czym mogę Ci pomóc?

Pomagam w poprawie sprawności fizycznej, pomoc tą kieruje dla klientów komercyjnych oraz sportowców. Dla przykładu inaczej będzie wyglądać współpraca z Panią Anią, która jest księgową i skarży się na ból pleców, a inaczej będzie wyglądać współpraca dla Michała, który biega ultramaratony i odczuwa brak siły przy podbiegach. Dla Pani Ani poprawa sprawności może przynieść rezultaty w postaci pozbyciu się bólu dolnego odcinka pleców, natomiast dla Michała poprawa sprawności w kontekście zwiększenia siły poprawi czas biegu i pomoże w zapobieganiu kontuzjom. Więcej o współpracy możesz przeczytać klikając w odpowiednią rubrykę na stronie głównej.

KWALIFIKACJE

Szkoła

SZKOLENIA DŁUGOTERMINOWE

KURSY WEEKENDOWE

Dodatkowo wiedzę czerpie z dużej domowej biblioteki książek, która regularnie ulega powiększeniu oraz uczestnictwa w webinarach/kursach on-line. Staram się być cały czas na bieżąco. Trener jest zawodem, który wymaga nieustannego poszerzania wiedzy.