Damian Janiszewski – Trener personalny

przygotowanie fizyczne

Do kogo?

Przygotowanie fizyczne skierowane jest dla sportowców profesjonalnych jak i sportowych amatorów. Jeśli interesuje cię poprawa, konkretnych aspektów sprawności fizycznej to ten rodzaj treningu jest dla ciebie, ponieważ przygotowanie fizyczne skupia się na poprawie siły, mocy, wytrzymałości, wydolności, gibkości itd. W zależności od twoich potrzeb forma tej współpracy może przebiegać na zasadzie treningu 1 na 1 lub programowania treningowego. Chcąc przybliżyć ci w czym może pomóc przygotowanie fizyczne podam dla przykładu osobę, której celem jest poprawa czasu w biegu na 10km, zakładając że osoba ta regularnie biega (podstawowy trening) i chce poświęcić czas na dodatkowe treningi siłowe (przygotowanie fizyczne), możemy tak dostosować trening siłowy by celował w poprawę czasu na 10km.

Co zyskasz dzięki dodatkowym treningom przygotowania fizycznego ?

Chcesz wejść na wyższy poziom swoich sportowych możliwości?

Nie czekaj! W sporcie liczy się czas i to jak jesteś szybki i jak jesteś silny. Dlatego nie wahaj się i umów się ze mną na pierwszą konsultacje, klikając w przycisk poniżej.

PIERWSZA KONSULTACJA

Wykonałeś swój pierwszy krok, teraz wystarczy, że wypełnisz ten formularz, a wkrótce skontaktuje się z Tobą, by ustalić termin naszego spotkania

DZIĘKI!

SKONTAKTUJĘ SIĘ Z TOBĄ JAK NAJSZYBCIEJ