STRONA W BUDOWIE

WSPÓŁPRACA ONLINE

Indywidualny plan treningowy i wsparcie trenera, gdziekolwiek jesteś!

W dzisiejszych czasach, korzystanie z usług trenera stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Już nie musisz umawiać się z trenerem na konkretną datę i godzinę oraz w wyznaczone miejsce.

Cały proces treningowy może odbywać się zdalnie, dzięki współpracy online. Poprzez tę formę wsparcia, jestem w stanie dla Ciebie przygotować indywidualny plan treningowy i nadzorować cały proces treningowy, bez konieczności spotkania się osobiście. Dzięki temu, możesz czerpać korzyści ze wsparcia trenerskiego, realizując treningi z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Nie ważne, czy mieszkasz w Poznaniu, Warszawie czy Nowym Jorku – współpraca online jest dla każdego, kto pragnie mieć indywidualny plan treningowy oraz wsparcie trenera. Bez względu na cel – czy chcesz zrzucić kilogramy, zbudować masę mięśniową, czy po prostu zwiększyć siłę i poprawić sprawność fizyczną.

Nie musisz już martwić się ograniczeniami czasowymi, logistycznymi ani finansowymi, ponieważ współpraca online jest znacznie bardziej dostępnym rozwiązaniem niż tradycyjne treningi personalne. Wystarczą chęci i dostęp do internetu.

Obszary, w których mogę Ci pomóc:

Kształtowanie sylwetki

Zwiększenie siły

Poprawa sprawności fizycznej

WSPÓŁPRACA ONLINE

250 zł Miesięcznie
  • Indywidualny plan treningowy
  • Dostęp do aplikacji TrueCoach
  • Stały kontakt, wsparcie i motywacja
  • Korekty i poprawki planu
  • Filmy demonstracyjne ćwiczeń
  • Regularna kontrola techniki

Zacznij współpracę online