Damian Janiszewski – Trener personalny

O MNIE

Nazywam się Damian Janiszewski.

Jestem trenerem personalnym oraz trenerem online. Od 9 lat pomagam moim klientom w zdobyciu siły, sprawności oraz wymarzonej sylwetki.

Moja praktyka skupia się na prowadzeniu treningów personalnych na terenie Śremu oraz tworzeniu spersonalizowanych planów treningowych. Dzięki możliwości współpracy online, moje plany treningowe mogą dotrzeć do klientów z całego świata niezależnie od lokalizacji.

Oprócz dostarczania najlepszych treningów, angażuję się również w edukację klientów na temat tego, jak być zdrowym i utrzymać ciało w najlepszej kondycji przez wiele lat. Sam jestem aktywnym człowiekiem i regularnie trenuję, co pozwala mi na bieżąco testować i udoskonalać metody, które polecam swoim klientom.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, regularnie uczestnicząc w szkoleniach u topowych szkoleniowców i śledząc najnowsze informacje dotyczące treningu, zdrowia i kondycji fizycznej. Moje podejście opiera się na aktualnych badaniach i najlepszych praktykach, co gwarantuje, że oferowane przeze mnie programy są skuteczne i bezpieczne.

MOJA HISTORIA​

Sam byłem po drugiej stronie…

Jako dziecko raczej nie byłem aktywny fizycznie i posiadałem sporą nadwagę, która powodowała, że byłem wyśmiewany w szkole. Pewnego dnia przejrzałem na oczy i postanowiłem zmienić swoje życie. Zmieniłem nawyki żywieniowe, zacząłem regularnie trenować i stopniowo przekształcałem swoje ciało oraz sposób myślenia. To doświadczenie doprowadziło mnie do miejsca, w którym jestem teraz, oraz do zawodu, który wykonuję z pasją.

Chcę pomagać innym stawać się lepszymi ludźmi, pełnymi energii i chęci do życia, sprawnymi, silnymi, a także dobrze wyglądającymi. Moja osobista podróż sprawia, że doskonale rozumiem wyzwania, z jakimi borykają się moi klienci, i jestem tu, aby ich wspierać na każdym etapie tej transformacji.

Kwalifikacje

SZKOŁA